Poznaj moc natury, spożywając naturalne produkty, stworzone przez Matkę Ziemię - dojrzewające na słońcu owoce i warzywa.
[Rozmiar: 88032 bajtów]
      Aktualizacja 09-12-2019, zapraszam po więcej informacji i współpracy.      

Flavon Klub GPS Klucz do Sukcesu i Zdrowia

Wyjątkowe produkty, dostępne tylko w Klubie Flavon max. Opatentowane receptury, specjalna technologia produkcji i znak firmowy, będące własnością firmy. Gwarancję stanowi milion produktów, sprzedanych w ciągu 4 lat. Prosty i przejrzysty plan prowizji. Przy maksymalnej prowizji zminimalizowaliśmy wymagania, ponieważ to, aby przystąpienie do klubu opłacało się również ze względów finansowych, uznajemy za niezwykle istotne. Dynamicznie rosnąca, niezadłużona firma, na której można polegać. Obroty, struktura i polityka firmy są jawne i dostępne do wglądu dla wszystkich. Oferujemy wzorowe, unikalne produkty, którym towarzyszy konkurencyjny na całym świecie system prowizji; podstawą całej działalności jest rentowna od 15 lat firma.

[Rozmiar: 61291 bajtów]

Flavon max - European Business Awards 2011 PL, Business Superbrands 2013


Firmę Flavon Group wybrano na jednego z dziesięciu przedstawicieli Węgier w konkursie European Business Awards 2011. European Business Awards, nazywane też Europejską Nagrodą Biznesu powołano do życia w 2007 roku dla uznania najbardziej innowacyjnych i cieszących się sukcesem marek. Firmy reprezentujące ponad 30 krajów walczą o prestiżową nagrodę „Ruban d'honneur", której wręczenie odbędzie się w Barcelonie, na gali Europejskiej Nagrody Biznesu.

[Rozmiar: 534806 bajtów]

Flavon Max Klub - Produkty

Rodzina produktów Flavon max obecna jest na rynku od 2004 roku. Od tego czasu do ponad czterdziestu krajów świata trafiło ponad milion słoiczków Flavon. Spośród rozprowadzanych na Węgrzech suplementów diety o wysokiej zawartości antyoksydantów i polifenolii Flavon wyróżnia się formą żelu, dzięki której dostępne są dla wszystkich znajdujące się w warzywach i owocach barwniki i substancje aktywne. Spośród nich szczególnie ważne są: polifenole, flawonoidy, antocyjany, proantocyjany i karotenoidy. Nasze innowacyjne suplementy, produkowane we własnej fabryce na Węgrzech spełniają wszystkie surowe normy systemu ochrony jakości ISO 22000. Każdy z sześciu produktów rodziny Flavon przygotowywany jest z naturalnych składników: owoców i warzyw o ciemnych skórkach z dużą zawartością antyoksydantów, łatwiej i skuteczniej przyswajalnych przez ludzki organizm. Wyjątkowość i naturalność naszych produktów opiera się na szczególnym procesie produkcyjnym. Dzięki możliwościom jakie stwarza XXI wiek dostępne są one dla wszystkich, umożliwiając naturalne i zbawienne uzupełnienie naszej diety. Wyjątkowość rodziny produktów obok stale powiększającego się zapotrzebowania potwierdza także ponad tuzin fachowych wyróżnień. Jesteśmy dumni, że produkty Flavon zostały wyróżnione tak prestiżowymi nagrodami jak Węgierska Nagroda Przemysłu Rolniczego czy Wielka Nagroda Węgierskiego Produktu. Naszym celem jest, aby w kolejnych latach także do innych krajów trafiło nasze motto, „Zdrowie i Sukces".

Flavon max Klub - Biznes Międzynarodowy


W dzisiejszych czasach zarówno znawcy jak i laicy są świadomi, że w cywilizowanym świecie organizm człowieka narażony jest na działanie czynników przyśpieszających starzenie i mających szkodliwe działanie na nasz stan zdrowia. Niektóre z tych czynników, takie jak zanieczyszczenie powietrza czy stres w pracy, ciężko zlikwidować. Suplementy diety mające antyoksydacyjne działanie przezwyciężają obciążenia spowodowane przez wolne rodniki. Bardzo ważne jest zaopatrzenie organizmu w antyoksydanty, co może odbyć się tylko poprzez odpowiednią dietę i spożywanie odpowiednich jakościowo i ilościowo produktów spożywczych. Flavon Group przy pomocy jedynych w swoim rodzaju suplementów diety chce pomóc konsumentom i odegrać znaczącą rolę w tych ważnych staraniach.

Rejestracja do Klubu Flavon Max GPS - rejestracja

[Rozmiar: 112151 bajtów]
zanim to zrobisz proszę obejrzeć filmy, przekonasz się z jaką firmą możesz nawiązać współpracę zapraszamy do Nas.

mlm Flavon GPS rewolucyjny network marketing

Klub Flavon - Spersonalizowana franczyza

Klub Flavon max oferuje każdemu taką samą, legalną szansę osiągnięcia niezależności materialnej. Gotową koncepcję, która już od zakupu pierwszego kartonu pozwala każdemu wystartować z równymi szansami. Klub Flavon max daje swoim członkom szansę dynamicznego awansu, umożliwiając uczestnictwo od samego początku w rozwoju takiego przedsięwzięcia, które zdobywając coraz to nowe rynki, zyska sobie uznanie w wielu krajach. Wspaniała możliwość biznesu łączy się z wypełniającą lukę rynkową rodziną produktów - suplementów odżywczych o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy.

Zadaniem członków Klubu jest jedynie spożywanie produktów i powiększanie klubu - a Flavon Group zapewnia potrzebne produkty, system marketingowy, zaplecze, wsparcie i szkolenia.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Do każdego, kto chciałby poprawić swoją obecną sytuację. Oferujemy alternatywę każdemu, kto potrzebuje doskonałego produktu. Każdemu, kto chce dorobić sobie do pensji. Ale także każdemu, kto chce pracować na własny rachunek we własnej firmie.

Na co mogą liczyć członkowie Klubu Flavon

Na doskonały i jedyny w swoim rodzaju produkt, który może się przyczynić do zachowania optymalnej pracy organizmu. Na najprostszy z możliwych system prowizji, w którym zminimalizowaliśmy wymagania i zmaksymalizowaliśmy zyski. Na dużo lepsze zarobki, niż u któregokolwiek z naszych konkurentów. Na uczestnictwo w dynamicznym rozwoju sieci MLM. Na poczucie satysfakcji ze słusznego wyboru już na samym początku - dzięki zawartości swojej kieszeni.

Czym jest marketing sieciowy - Biznes XXI wieku - Robert Kiyosaki - poleca

zapraszamy na ciekawy film o biznesie MLM

Klub Flavon jest siecią MLM czwartego pokolenia

Jedną z jej głównych zalet jest to, że nie zmusza członków do gromadzenia wielkich zapasów towaru (garażowania). Jej celem jest zapewnienie w odpowiedniej ilości produktów wysokiej jakości członkom Klubu i ich bliskim, oraz ciągły rozwój sieci. Sposoby rozbudowywania sieci są bardzo proste:

- rozprowadzanie produktów Flavon max, a przy okazji dzielenie się własnymi pozytywnymi doznaniami oraz podobnymi, zaczerpniętymi ze swojego otoczenia doświadczeniami z produktem. - rozszerzanie sieci z możliwością podwojenia przychodu dzięki silnemu zaangażowaniu w działalność i motywującej funkcji osiągniętych sukcesów.
Walczak Marcin

tel. kom: 604 146 284
tel. biuro: 34 368 29 85

fair-play-flavon-group-polska-mlm-189 (19 kB) Flavon Group Polska sp.zo.o po raz trzeci zostało nagrodzone w prestiżowym programie “Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym razem wyróżnienie jest szczególne – otrzymaliśmy bowiem:
Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

Otrzymują go firmy, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Uroczyste przekazanie nagrody wręczanej przez Krajową Izbę Gospodarczą pod partonatem Prezeydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyło się 6 grudnia w Sali Kongresowej Pałacu Kultury.


flavon-grand-gold-selectio-max-plus-189 (24 kB)
Brukselską nagrodę Monde Selection powołano do życia w roku 1961 celem testowania i propagowania sprzedaży produktów biorących udział w konkursie. Co roku tysiące firm startuje w wyścigu po brązowy, srebrny i złoty medal, a także po prestiżowe wyróżnienie Grand Gold.

W tym roku do konkursu w 7 różnych kategoriach zgłosiły się firmy z 80 krajów reprezentujących 6 kontynentów. Liczba pretendentów do tytułu po raz pierwszy w historii przekroczyła w tym roku trzy tysiące! Wybór laureata nagrody, której tradycja ma już ponad 50 lat, zapada decyzją Jury.

Obok badań laboratoryjnych przywiązuje ono wagę do osiągnięć na innych polach: zgodności z normami prawa, estetyki opakowania i etykiet, dbałości o zdrowie i środowisko oraz innowacyjności.

W kategorii Diet & Health, w której startował Flavon max Plus+ nagrodzono 336 produktów. Najbardziej prestiżowe wyróżnienie, nagrodę Grand Gold otrzymało już jednak tylko 36 produktów. Najbardziej napawa nas dumą fakt, że nasz produkt zdobył nagrodę Grand Gold jako jedyny produkt z Europy!

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie Monde Selection 2012 odbyło się w czerwcu w Atenach. Tam też nagrodę dla naszej firmy osobiście odebrał Prezes-Założyciel, László Gaál.

produkty do nabycia
w cafe internet
w Częstochowie


Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnać... Przełomowy program odchudzający - cud równowagi pH
Robert O. Young, Shelley Redford Young
[Rozmiar: 13104 bajtów]
więcej informacji o dieta
zasadowa cud ph tutaj


Krzem uczestniczy w metabolizmie
około 70 pierwiastków

[Rozmiar: 6948 bajtów] między innymi wapnia i magnezu
Przy braku krzemu są one nieprzyswajalne !!!


KONTAKT:


email: naturacom8@gmail.com
tel. 34 368 29 85
kom. 604 146 284

"Mocnatura.pl"
ul. Wały Dwernickiego 11
Czynne :
pn od 9:00 - 17:00
wt - pt od 9:00 - 16:00
Sob od 9:00 - 15:00


UWAGA !

Strony naturacom.pl są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych.

naturacom.pl nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza.

naturacom.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach - odnośnikach "linkach" do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.
Copyright 2008-2019
Wszelkie prawa zastrzeżone