Poznaj moc natury

Celem powstania tej strony jest przekazanie państwu informacji, które mogą mieć wpływ na zdrowie. Tempo, styl życia i związany z tym stres, zanieczyszczenie powietrza, wody i pożywienia osiągnęło niespotykane dotąd rozmiary.
Ziemia jest Naszą Planetą, Matką, Żywicielką.
Ghost
Współczesny, cywilizowany człowiek odszedł daleko od praw Natury. „Ulepszył” pokarm m. in. przez rafinację, denaturację i dodatki chemiczne, pozbawiając go wartości biologicznej, bioenergii.
zobacz więcej »

Stanisław Szczepaniak - wynalazca z Kielc

Innowacyjne kompleksy ultra pierwiastków na bazie złota, srebra i krzemu oraz boru (au100, ag123, ag124, silor + B)
The Last of us
Stanisław Szczepaniak jest chemikiem, wynalazcą, autorem blisko 150 patentów i wielu nagród za wynalazki na całym świecie, których zwieńczeniem jest przyznany mu przez Królewską Kapitułę Belgijską Wielki Krzyż Oficerski Orderu Wynalazczości (Ordre du Merite de Innovation au Grand Officier). Przez prawie 20 lat pracował w placówkach badawczo rozwojowych w Kielcach, a od 25 lat prowadzi własną firmę rodzinną – Jednostką Innowacyjno-Wdrożeniową „Inwex”, której jest prezesem. Jest członkiem konwentu Politechniki Świętokrzyskiej.
zobacz więcej »

Woda - podstawa i tajemnica życia

Woda - podstawa i tajemnica życia. Rodzimy się posiadając więcej niż 90 % wody.
Ghost
Gdy rośniemy zawartość wody stale zmniejsza się. W wieku 70 lat wody w organizmie zostaje tylko około 60 %. Istnieje bezpośredni związek między jakością i zawartością wody w naszym organizmie i tym w jaki sposób organizm reaguje na choroby i starzenie się: Mózg – 83% wody, Nerka – 82% wody, Serce – 79% wody, Płuca – 80% wody, Kości – 22% wody, Krew – 90% wody. Od tego, ile i jakiej wody pijemy, bezpośrednio zależy nasze zdrowie. Niestety, ostatnio staje się zwyczajem zamiast wody używać napoje gazowane, „doprawione” sztucznymi substancjami słodzącymi. Delektujemy się kawą, herbatami egzotycznymi itd. My już nie potrafimy pić wody... zobacz więcej »

Zasadowe środowisko organizmu, dzięki prostej i zdrowej diecie.

Czy zamierzasz schudnąć, uporać się z cukrzycą a nawet nowotworem lub po prostu chcesz aby Twoje ciało miało więcej energii - równowaga pH jest kluczem do optymalnego zdrowia, wagi, jasności umysłu i ogólnego wigoru. Znajdź odpowiednią równowagę poprzez odżywianie się pewną grupą środków spożywczych w celu stworzenia zasadowego środowiska; pożegnaj się z niskim poziomem energii, złym trawieniem, zbędnymi kilogramami, bólami i chorobami.
Ghost
W rzeczywistości cały proces metabolizmu zależy od równowagi wewnętrznego środowiska zasadowego. Zbyt kwaśne pH niszczy tkanki ciała, powoli prowadzi do degradacji 60.000 mil żył i tętnic, tak jak kwas powoli zżera marmur. Zlekceważenie tego problemu jest równoznaczne z doprowadzeniem do przerwania wszystkich czynności i funkcji komórkowych zaczynając od bicia serca a kończąc na funkcjonowaniu neuronów w mózgu. zobacz więcej »

Smog elektromagnetyczny

Ghost
EMF- ang. Electro Magnetic Field (pol. Pole ElektroMagnetyczne)
Żyjemy w niewidzialnym morzu energii elektromagnetycznej. Subtelne energie nieprzerwanie tańczą wewnątrz i na zewnątrz naszych ciał, niezależnie od tego czy jesteśmy tego świadomi czy też nie. Pola elektromagnetyczne (PEM), z którymi mamy do czynienia są falami energii, które pochodzą ze źródeł stworzonych ręką ludzką: prąd elektryczny, wieże telefonii komórkowej, telewizory, komputery, monitory, silniki, lampy fluorescencyjne, kuchenki mikrofalowe, telefony komórkowe, koce elektryczne i setki innych, jak też ze źródeł naturalnych: promieniowanie kosmiczne, słońce, gwiazdy, ziemia. Ten typ energii jest z nami od zarania dziejów i jest nieodłącznym elementem życia jakie pojmujemy. zobacz więcej »

OPC bioflawonoidy Flavon Klub Max

Ghost
Wyjątkowe produkty, dostępne tylko w Klubie Flavon max. Opatentowane receptury, specjalna technologia produkcji i znak firmowy, będące własnością firmy. Gwarancję stanowi milion produktów, sprzedanych w ciągu 4 lat. Prosty i przejrzysty plan prowizji... zobacz więcej »

Podstawy Medycyny Komórkowej

- zdrowie i choroba rozstrzygają się na poziomie milionów komórek naszego ciała – najmniejszych jednostek ludzkiego organizmu.
- każda komórka potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych w celu zapewnienia optymalnego przebiegu procesów metabolicznych. Chroniczny niedobór mikroelementów prowadzi do upośledzonej pracy komórek.
- długotrwały niedobór składników odżywczych niezbędnych do optymalnego wytworzenia energii biologicznej jest najczęstszym powodem choroby sercowo-naczyniowej,ze względu na  szczególnie wysokie zapotrzebowanie tego układu w bioenergię.
- długotrwały niedobór składników odżywczych niezbędnych do optymalnej produkcji tkanki łącznej jest częstym powodem nieprawidłowej funkcji układu kostnego i wielu innych organów, jak również rozprzestrzeniania się procesów nowotworowych.
- kluczem do sukcesu w profilaktyce i leczeniu chorób chronicznych i nowotworowych jest optymalny dodatek niezbędnych komórkowych składników odżywczych do dziennej diety. zobacz więcej »

Probiotyczne mikroorganizmy przywracają równowagę środowiska

Zajmuje się dystrybucją Pożytecznych Mikroorganizmów (ProBio Emów), naturalne, służące rolnictwu i szeroko pojętemu środowisku człowieka. Wyroby probiotyczne nie wymagają karencji i prewencji. Znacząco poprawiają strukturę gleby, poprawiają kondycję roślin i zwierząt, zapobiegają chorobom.
Ghost
W ramach doradztwa prowadzimy szkolenia dla rolników, na których informujemy o nadrzędnej zasadzie uprawy roli i roślin, która jest przywracanie i wzrost potencjału biologicznego gleb, poprzez dbanie o optymalny poziom próchnicy w glebach. Ten cel realizujemy wdrażają Probiotechnologię. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i pomocy we wprowadzaniu probiotechnologii. Probiotyki dla ludzi, zwierząt, domu i gleby. zobacz więcej »

UWAGA ! Strony mocnatura.pl są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych. mocnatura.pl nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza. mocnatura.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach - odnośnikach "linkach" do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

mocnatura