O nas

Dziękujemy za wizytę!

Celem powstania tej strony jest przekazanie państwu informacji, które mogą mieć wpływ na zdrowie. Zdrowie byłoby całkiem naturalne gdyby nie...sam człowiek!
Tempo, styl życia i związany z tym stres, strach o jutro, problemy finansowe i emocjonalne, zanieczyszczenie powietrza, wody i pożywienia osiągnęło niespotykane dotąd rozmiary. Proponujemy powrót do natury i jej uzdrawiającej mocy.

Naturacom to dynamiczny i doświadczony zespół ludzi z pasją dla których zdrowie ma decydujące znaczenie.

Każda z osób z którą współpracujemy jest praktykiem w swojej dziedzinie i sama doświadczyła rzeczy o których tu będziemy pisać i informować. Są to osoby niejednokrotnie mające ponad kilku dziesięcio letnie doświadczenie w swojej specjalizacji.

Prowadzona strona jest informacją od Nas dla Was - dołożymy wszelkich starań aby pokazać drogę dzięki, której życie będzie Pełne Miłości, Szczęścia, Zdrowia i Pomyślności

The Last of us
Dziękuję Wszystkim Bardzo Serdecznie, że miałem i mam możliwość z Wami Moi Kochani Współpracować. W każdej chwili można zmienić swoje życie, trzeba tylko chcieć coś zmienić, zatrzymać się na chwile, rozejrzeć, uspokoić myśli, a znaki są wkoło tylko człowiek zabiegany ich nie dostrzega. Postaramy się nakierować Was na odpowiednią ścieżkę.

Współczesny, cywilizowany człowiek odszedł daleko od praw Natury. „Ulepszył” pokarm m. in. przez rafinację, denaturację i dodatki chemiczne, pozbawiając go wartości biologicznej. Z tej przyczyny nagromadziły się w tkankach liczne złogi, gdyż własne, samo leczące mechanizmy oczyszczania zostały upośledzone. Rozwinęły się w niespotykanej dotąd skali przewlekłe choroby zwane chorobami cywilizacyjnymi.

Organizm człowieka stanowi najwspanialszy, samoregulujący się układ, który dąży do utrzymania stanu równowagi, czyli zdrowia i radości.

UWAGA ! Strony naturacom.pl są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych. naturacom.pl nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza. naturacom.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach - odnośnikach "linkach" do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

Cel naszej działalności

Zwrócić Państwa uwagę na pewne aspekty życia (odżywianie, środowisko w którym żyjemy, pracujemy, uczucia, emocje, stres).

cel 1

Wyszukać możliwą przyczynę problemu.

cel 2

Opracować plan działania, który może mieć wpływ na problem.

cel 3

Wprowadzić w życie informacje zdobyte wcześniej i analizować jak wpływają na życie w praktyce.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: 604 146 284