Współpraca

Współpraca

Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem Firmy Invex Remedies.

Zapraszamy firmy, jak również osoby zainteresowane produktami oraz zabiegami kosmetycznymi na bazie kosmetyków ze złotem, srebrem i krzemem z borem do nawiązaniem współpracy handlowej: detalicznej lub hurtowej.

Invex Remedies stworzył serię Profesionall, która jest u Nas dostępna tylko dla salonów - gabinetów kosmetycznych, ośrodków spa - rehabilitacyjnych. Zapewniamy przeszkolenie do wykonywania zabiegów oraz materiały marketingowe. Jeżeli masz pytania, to napisz proszę e-maila: formularz w kontakt lub zadzwoń.
Odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Oferujemy Państwu produkty naturalne, które uzupełniają niedobory składników pokarmowych w pożywienia (pierwiastki śladowe, minerały, witaminy, aminokwasy, bioflawonoidy i inne). Naszym priorytetem jest najwyższa jakość produktów, które polecamy.

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe poszukiwania na rynku produktów naturalnych pozwalają nam zaproponować i wybrać do naszej oferty produkty, które działają synergicznie. Potwierdzają nam to od lat zadowoleni klienci. Jako ustabilizowana firma na rynku, współpracujemy w sprzedaży z firmami propagującymi produkty pro zdrowotne i naturalne oraz oferujące zdrowy styl życia.

The Last of us

Cel naszej działalności

Zwrócić Państwa uwagę na pewne aspekty życia (odżywianie, środowisko w którym żyjemy, pracujemy, uczucia, emocje, stres).

cel 1

Wyszukać możliwą przyczynę problemu.

cel 2

Opracować plan działań, które mogą rozwiązać problem.

cel 3

Wprowadzić w życie informacje zdobyte wcześniej i analizować jak wpływają na życie w praktyce.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: 604 146 284