Strona w trakcie przebudowy ...

Przepraszamy za utrudnienia, ale strony naturacom.pl są w trakcie przebudowy.
Prosimy o cierpliwość, artykułów będzie przybywać w miarę czasu.

Pozdrawiamy czytaj więcej »

Jeżeli ilość wody w organizmie zmniejszy się zaledwie o 5 proc. uniknięcie choroby staje się o wiele trudniejsze. Niedostatek wody w organizmie może przejawiać się przez zmęczeniem - bez przyczyny, trudności w skupieniu się, nieuwagę, niecierpliwość, depresję. Zwiększająca się dehydratacja pogłębia depresję, pojawiają się bóle w miejscach, gdzie najbardziej brakuje wody i skupiają się substancje szkodliwe, najczęściej kwasowe.

naturacom

Sygnałami pokazującymi, że brakuje wody są także zgaga, problemy z trawieniem, bóle głowy, artretyzm, dna moczanowa, reumatyzm i inne schorzenia zazwyczaj występujące u osób starszych. Woda jest bogactwem naturalnym, bez którego nie możemy prawidłowo egzystować. Nie tylko zwalcza pragnienie, ale i pomaga w utrzymaniu zdrowia i pięknego ciała.

naturacom

UWAGA ! Strony naturacom.pl są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych. naturacom.pl nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza. naturacom.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach - odnośnikach "linkach" do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

naturacom